Call Center  0216 597 28 42

  3E Ekonomik,Emniyet,Estetik
Anasayfa Hakkımızda Referanslar İletişim Sitemap  
 
   
 

Çelik yapıların ekonomik olmaları en az emniyetli ve estetik olmaları kadar önemlidir.Bu sayede tercih edilebilir olurlar ve yaygın olarak kullanılırlar.

Çelik yapıların ekonomik olmalarının yanında emniyetli olmaları en önemli gerekliliklerden biridir.Her işte olduğu gibi burada da güvenlik en başta gelmeledir.

Çelik yapılar hem güvenli hem emniyetli hem de ESTETİK neden olmasın.Beğen Çelik Yapı olarak sizleri 3E ile buluşturuyoruz

 
 
Untitled 1 Hakkımızda 

Beğen Çelik Yapı kurucusu ve kadrosuyla 19 yıldan beri açık hava reklamcılığı sektörü içerisindedir. Akaryakıt istasyonları (Bp,Total,Aygaz....),otomotiv (Renault,Tofaş,Ford...), beyaz eşya sektörü (Arçelik,Bosh,Sony...), bankacılık (İş Bankası, TEB, Akbank, Garanti,Citi Bank...), ve alışveriş merkezleri (Carrefour,Real,Bauhaus,Pendik Park...), gibi birçok kurumsal firmaların tasarım-proje-üretim-montajına kadar her kademesinde görev yaptık.

Uzman kadromuzla, günümüz teknolojisine uygun makine ve ekipmanları kullanarak, edinmiş olduğumuz bilgi,birikim ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve çözüm ortağınız olmak için varız.

Beğen Çelik Yapı olarak hedefimiz, mühendislikte geçerli olan 3E; Ekonomik,Emniyet,Estetik kurallarını günümüz teknolojik gelişmeleriyle harmanlayarak kalite ve hızı ön planda tutarak sektörümüzün lider firmalarından biri olmaktır.

 ''ÇELİK KONSTRÜKSİYON BİZİM İŞİMİZ''

 
  Copyright 2011 Tüm hakları saklıdır